Samorząd Uczniowski

SZLACHETNA PACZKA jest obecnie jednym z najbardziej rozpoznawalnych projektów społecznych w Polsce. Jest oparta na pracy z darczyńcami i wolontariuszami. To oni pomagają rodzinom w potrzebie. Wolontariusze szukają rodzin i pracują z nimi, a darczyńcy przygotowują dedykowaną pomoc.

Uczniowie naszej szkoły ponownie zaangażowali się w ogólnopolską akcję pomocy „Szlachetna paczka”. Zbiórka prowadzona była w szesnastu klasach  Jagiellonki.

Za zgromadzone środki zakupiliśmy: żywność, środki czystości, prześcieradła, poduszki, kołdry, pościel, firanki, kosmetyki, żelazko, obuwie, odzież, głośniki, łóżko, węgiel.

Te artykuły stanowią  wsparcie od naszej społeczności dla konkretnej rodziny z Płocka.

Dziękujemy wszystkim Jagiellończykom za udział w akcjach charytatywnych w 2018 roku .

Życzymy Wesołych Świąt i  Szczęśliwego Nowego Roku!!!

Koło Wolontariatu LWJ

Samorząd Uczniowski LWJ