Wydarzenia

DZIEŃ PRZYRODNIKA I MATEMATYKA W NASZEJ SZKOLE 

W piątek 16 listopada 2018 roku w auli Jagiellonki odbyła się impreza organizowana w ramach szkolnego Dnia Młodego Naukowca.Tego dnia gościliśmy w naszej szkole przedstawicieli Nadleśnictwa Płock: Panią Małgorzatę Włoczkowską oraz Pana Mateusza Piątkowskiego.

Dzień Przyrodnika i Matematyka rozpoczął się ciekawym wykładem wygłoszonym przez Pana Mateusza Piątkowskiego pt. "Bioróżnorodność w lesie".Następnie odbył się konkurs z zakresu wiedzy przyrodniczo-matematycznej. W konkursie wzięły udział klasy 3Ga, 3Gb, 1D, 1E, 1F, 1G, 2D, 2E. 2G.

Przedstawiciele klas zmagali się z pytaniami z zakresu biologii, geografii, chemii, fizyki i matematyki.

Zwycięzcami zostali:

1 miejsce - klasa 2E

2 miejsce - klasa 2D

3 miejsce - klasa 2G

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim pozostałym uczniom za udział w konkursie.

Wiadomość przekazała: Pani Profesor Małgorzata Belniak