Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galerie/serial

W Płocku i okolicach nagrywany jest nowy serial produkcji TVN pt: „Pod Powierzchnią”.

Wśród znakomitych aktorów grających w filmie znaleźli się także Jagiellończycy.

{gallery}galerie/serial{/gallery}

Uczniowie klas 2b i 2d statystowali podczas nagrywania jednego z odcinków w Sannikach. W znajdującym się tam pałacu spotkali na planie filmowym znakomitych aktorów - Batłomieja Topę oraz Łukasza Simlata.

Spędzając cały dzień na planie serialu uczniowie mogli zaobserwować jak dużym wyzwaniem jest realizacja filmu telewizyjnego.

Z niecierpliwością będziemy oczekiwać odcinka serialu „Pod Powierzchnią”, w którym wystąpią nasi uczniowie.