UDZIAŁ JAGIELLOŃCZYKÓW W WARSZTATACH FOTOGRAFICZNYCH

Częścią cyklicznie organizowanego przez firmę Baselll Orlen Polyolefins konkursu dla młodzieży szkół średnich są warsztaty z materiałoznawstwa, a w tym roku także z fotografii cyfrowej typu Flat lay.

Uczniowie mieli za zadanie przyswoić wiedzę na temat tworzyw sztucznych, następnie zbudować kompozycję z plastiku i sfotografować ją tak, aby spełniała kryteria zdjęcia nadającego się na profil firmowy na instagramie.

W trakcie warsztatów uczniowie puścili wodze fantazji i eksperymentowali z materiałami, oświetleniem i ujęciami. Teraz organizatorzy czekają do połowy stycznia na profesjonalne prace konkursowe, które zostaną wydrukowanie i wystawione w Galerii Mazovia. Następnie jury wyłoni najlepszy zespół. W lutym poznamy finalistów.

Komunikat przekazał: P. Tomasz Wysocki.