WYCIECZKA  KLAS 1C I 1D DO  TORUNIA

Dzień 30 września br. uczniowie klas biologiczno-chemicznych 1C i 1D wraz z nauczycielami - p.Anną Romanowską, p.Małgorzatą Belniak, p. Karoliną Marszałek oraz p.Barbarą Reszczyńską  - spędzili w Toruniu.

Celem wyjazdu była integracja uczniów poprzez udział w warsztatach, podczas których odkrywaliśmy tajniki produkcji świec i wykonywaliśmy efektowne doświadczenia chemiczne.
Obowiązkowym punktem programu było zwiedzanie toruńskiej starówki oraz zakup pierników.

Gościliśmy również w Obserwatorium Astronomicznym Uniwersytetu Mikołaja Kopernika, gdzie zostaliśmy wprowadzeni w fascynujące zagadnienia budowy i ewolucji Wszechświata oraz poznaliśmy warsztat pracy  astronoma.

Mimo deszczowej pogody wyjazd sprzyjał integracji i nawiązaniu życzliwych relacji z rówieśnikami. Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji z naszego wyjazdu.

Małgorzata Belniak