KOMÓRKOMANIA to nie moda na lepszy model telefonu, to moda na uratowanie komuś życia za pomocą komórek. Nie tych, które nosi się w kieszeni, ale tych, które nosi się w swoim ciele.

Nasza Szkoła od trzech lat we współpracy z fundacją DKMS organizuje rejestrację potencjalnych Dawców szpiku kostnego.

W tym roku w Jagiellonce już po raz trzeci przeprowadziliśmy akcję. Podczas wszystkich edycji spora grupa naszych pełnoletnich uczniów, a także przedstawicieli Rady Pedagogicznej wyraziło swoją gotowość do zarejestrowania się w bazie danych DKMS.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się do naszej akcji rejestracji potencjalnych Dawców szpiku. Osoby, które się jeszcze wahają zapraszamy do rejestracji na stronie www.dkms.pl.

Koło Wolontariatu GWJ-LWJ