Ogłoszenia i komunikaty

Zaproszenie na międzynarodową symulację obrad ONZ

Konferencję PlocMUN 2020 

Konferencja PlocMUN od pierwszej edycji jest wyjątkowym elementem w wachlarzu wydarzeń organizowanych przez Jagiellonkę. Od kilku lat cieszy się liczną grupą uczestników oraz niezmiennie wysokim miejscem w międzynarodowych rankingach. 

MUN to symulacja obrad Organizacji Narodów Zjednoczonych, w trakcie której delegaci, reprezentujący poszczególne państwa, debatują nad najważniejszymi globalnymi problemami wyłącznie w języku angielskim.  W tegorocznej edycji, delegaci debatować będą w ramach Rady Praw Człowieka, WHO czy też imitować obrady brytyjskiej Izby Gmin, a wachlarz tematyczny będzie bardzo różnorodny począwszy od pandemii COVID-19, przez prawa społeczności LGBT aż po wojnę domową w Jemenie.

Jednak takiej wersji jak tegoroczna płockiego Model United Nations jeszcze nie było…

 Wirtualny PlocMUN 2020 zaprasza! 

 W dniach 26-27 sierpnia 2020r. zmieniamy miejsce, przenosimy się do sieci i debatujemy!

Zapewniamy, że organizatorzy dołożyli wszelkich starań by zapewnić wszystkim delegatom oczekiwany komfort uczestniczenia w debatach, wiele niespodzianek oraz wsparcie by wspólnie stawić czoło globalnym problemom.

Chcesz się zgłosić? Nie czekaj! Aplikować możesz do 12 sierpnia 2020r pod tym adresem https://mymun.com/muns/plocmun-2020 

Serdecznie zapraszamy i do miłego zobaczenia☺

Organizatorzy:

Maja Białaszek   

Aleksandra Kowalska

Michał Wyrębkowski