Ogłoszenia i komunikaty

KONKURS POŚWIĘCONY TWÓRCZOŚCI WŁADYSŁAWA BRONIEWSKIEGO

Książnica Płocka im. Władysława Broniewskiego, III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Dąbrowskiej w Płocku oraz Gimnazjum nr 13 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Gen. Józefa Hallera w Płocku serdecznie zapraszają uczniów klas 7 i 8 szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych  do wzięcia udziału w VIII edycji konkursu "Mnie ta ziemia od innych droższa..." organizowanego dla upowszechnienia twórczości Władysława Broniewskiego.

Serdecznie zachęcamy do nadsyłania prac do 8 marca 2019 roku do III Liceum Ogólnokształcącego w Płocku (ul. Łukasiewicza 11, 09 – 400 Płock).

Więcej informacji i niezbędne załączniki na stronie Książnicy Płockiej.
Więcej informacji...

Nauczyciele języka polskiego oraz języków obcych naszej szkoły zapraszają uczniów gimnazjum i liceum do wzięcia udziału w konkursie.